alacak sigortasi Seçenekler

Sigortalı müşterilerinizin itibar saygınlıkını ve mali yerleşmeını çözümleme ederek kendilerine sınırlı bir kredi limiti tahsis ediyoruz. Bu limit, sigortalı müşterilarımızın alacaklarını tahsis edememesi yerinde azami %90'a kadar tazmin edeceğimiz miktardır. 

Bilinmeli ki, alacak sigortası müşkül günün bileğil, tüm meseleletmeler derunin hazır para yönetiminden tutun da batkıın önüne konu olmak midein lüzumlu bir ürün. Çünkü sigortanın en önemli özelliği, yurtiçi evet da yurtdışı olsun aldatmaıcı şirketler üzerine haberler yaparak satıcıya bilgi verilmesi.

 Alacak sigortasından ne noktalarda istifade edebileceğinize konusunda temelı örnekler zirda nokta almaktadır:

    Alacak sigortası, teamülinizi ticari namus borcuların ödenmemesi riskine karşı korur. Faturalarınızın ödenmesini gerçekleştirme paha, ticari faaliyetlerin getirmiş olduğu kurumsal ve siyasal riskleri güvenilir bir şekilde yönetmenizi katkısızlar.

Euler Hermes bilgi kaideı ile desteklenen zahmetlilü erken uyarı sistemi ve henüz yavuz bir riziko yönetimi Yabancı risklerin ortadan kaldırılmasıyla elan uygun bir iş planlaması Ticari alacak sigortası alacakların standardını arttırır. Bu vaziyet, para yapılışlarından daha iyi koşullarda döner anamal temininde gösteriş oynar.

Toplantıda Euler Hermes Türkiye’nin altyapı projelerine müteveccih olarak teminat mektuplarına muadil özellikteki Kefalet Sigortası ürünü bile tanıtıldı.

Euler Hermes’in amacı, ait olay tahsilatlarını meşru yöntemler öncesinde yapmak ve borçlu her nerede olursa olsun tecrübeli tahsilat ekibi ile müşteriyi bu müddetç boyunca yönlendirmektir.

Euler Hermes Türkiye’nin aynı zamanda müşterisi olan Ekoten Dokumacılık AŞ’nin Yönetim Yerleşmiş Reisı Sabri Ünlütürk’ün açılış hitabını yaptığı toplantıda, Egeli ihracatçıların Teşrinievvel ayı onurı ile gerçekleşen 8.7 milyar dolara ulaşan dış satım rekoru rakamlarına bileğinildi. İzmir’bile ihracatın vürutimini destekleyecek finansal vesaitın önemi için değerlendirmelerde mevcut Sabri Ünlütürk: “Ekoten olarak hem iç piyasada hem antalya escort bile dış piyasada çalışma gösteriyoruz.

Açıklamada görüşlerine mevki maruz Euler Hermes Türkiye Umumi Yönetenü Özlem Özüner, imzalanan alacak sigortası vasıtası ile Tüpraş portföyündeki alacakların sigorta güvencesine hileınmasının tarafı gün, iki şirketin risk yönetimini bile müşterek yürüteceklerini bildirdi.

Alacak sigortası​ faturalarınızın ödenmelerini güvence şeşna almaktan henüz fazlasına yarar. Alacak sigortası horda özetlenen avantajları ile faaliyetinizin muvaffakiyetsına ulamada bulunur.

Baş olan, şirketler, sektör ve soylu erki trendler karşı şimdiki veriye malik olarak bilgiye dayalı kredi kararları görmek, zayiatın önüne gitmek ve onları asgariye indirmektir.

Türkiye alışverişında ticari alacak sigortasına olan talebin her zaman arttığını nâkil Özüner, Türkiye'nin devleri alacak risklerinin yönetiminde kendileriyle iş birliği yaparken, sevkülceyş ve ciro gelişimine daha bir tomar odaklanabildiğini dile getirdi.

Hal hakeza olunca da sigortacılar, de de pert eylemek istemediklerinden sıkçerağ dönemlerde sigorta ifa etmek istemiyor. O dönem da, ‘sigorta yaptırmak istiyoruz, yapmıyorlar’ diye yaygara kopuyor.

Dünyanın önemli alacak sigortası şirketlerinden Euler Hermes Türkiye Umumi Müdürü Özlem Özüner, 2015’te Türkiye ekonomisi ciğerin müspet düşündüklerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *